Josef Liesler - Commedia dell' arte

Serigrafie, 18x14 cm. Signováno vpravo doel Liesler 86. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

31943. Commedia dell' arte
Dražba ukončena:16.05.2019 20:56:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč