Josef Liesler - Čertovka

Litografie, 35x25 cm. Signováno tužkou vpravo dole Liesler 56. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

Josef Liesler
117701. Čertovka
Dražba ukončena:16.06.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč