Josef Liesler - Baudelairova nevěsta

Litografie 90/120, 37x48 cm. Signováno vpravo dole Liesler 89. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

300941. Baudelairova nevěsta
Dražba ukončena:22.09.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 500 Kč