Litografie, 32x26 cm. Číslováno 27/130. Signováno tužkou vpravo dole Liesler 80. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta pošpiněna.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

Dražba ukončena:15.07.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč