Josef Liesler - Žena s koněm

Litografie, 31x26 cm, signováno vpravo dole Liesler 84, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3712. Žena s koněm
Dražba ukončena:27.01.2016 22:26:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč