Josef Liesler - Velká Morava

Litografie, 41x55 cm, signováno vpravo dole Liesler 65, volný list.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Pozn.: Papír zažloutlý.

5238. Velká Morava
Dražba ukončena:28.09.2016 18:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč