Josef Liesler - Svatební košile

Litografie, 53x37 cm, signováno dole uprostřed Liesler 81, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

3796. Svatební košile
Dražba ukončena:28.01.2016 20:20:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč