Josef Liesler - Snědla by jaro na posezení

Litografie, 34x29 cm, signováno vpravo dole Liesler 95, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

4294. Snědla by jaro na posezení
Dražba ukončena:31.03.2016 21:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč