Josef Liesler - Smrtihlav

Litografie, 26x21 cm, signováno dole uprostřed Liesler, nerámováno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

4186. Smrtihlav
Dražba ukončena:31.03.2016 19:55:08
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč