Litografie, 20x10 cm, signováno dole uprostřed, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Pasparta zašlá, mírně poškozená.
1912 Vidolice, 2005 Praha
žák prof.C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu.