Josef Liesler - Plody moře

Litografie, 42x53 cm, signováno vpravo dole Liesler 65, volný list.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Pozn.: Archivní tisk.

4787. Plody moře
Dražba ukončena:26.05.2016 18:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč