Josef Liesler - Panovník

Litografie, 54x47 cm, signováno vpravo dole Liesler 91, volný list.

Pozn.: 5/200

4788. Panovník
Dražba ukončena:26.05.2016 18:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč