Josef Liesler - Mezi houkáním sovy a svítáním

Litografie, 37x48 cm, signováno vpravo dole Liesler 84, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

5883. Mezi houkáním sovy a svítáním
Dražba ukončena:26.10.2016 20:09:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč