Josef Liesler - Mars a Pluto

Litografie, 37x47 cm, signováno vpravo dole Liesler 86, rám, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

4295. Mars a Pluto
Dražba ukončena:31.03.2016 22:02:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč