Josef Liesler - Hlavy

Litografie, 19x24 cm, signováno vpravo dole Liesler 84, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3644. Hlavy
Dražba ukončena:27.01.2016 21:25:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč