Josef Liesler - Dvě hlavy v poháru

Kombinovaná technika na překližce, 50x34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1983, rám.

Pozn.: Pochází z rodiny Ing.arch. Oldřicha Štěpánka, Lieslova žáka. Tento obraz obdržel ke svým šedesátým narozeninám.

1379. Dvě hlavy v poháru
Dražba ukončena:24.09.2014 20:50:18
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč