Kombinovaná technika na překližce, 50x34 cm, signováno vlevo dole, datováno 1983, rám. Pozn.: Pochází z rodiny Ing.arch. Oldřicha Štěpánka, Lieslova žáka. Tento obraz obdržel ke svým šedesátým narozeninám.