Josef Liesler - Co se to stalo na našich židlích?

Litografie 20/135, signováno vpravo dole, datováno 1983.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1647. Co se to stalo na našich židlích?
Dražba ukončena:26.11.2014 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč