Josef Liesler - Akty

Kresba, 21x35 cm, signováno vpravo dole Liesler, rám, zaskleno.

1912, Vidolice u Kadaně - 2005

Pozn.: Rám poškozen. Papír v krajích nerovný. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

5994. Akty
Dražba ukončena:26.10.2016 21:48:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč