Olej na plátně, 50x45 cm, signováno vlevo dole Lhota, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1895 – 1982
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze u E. Dítěte, J. Schikanedera a M. Pirnera. Věnoval se figurální malbě, portrétu, ilustraci a exlibris. Působil v Praze.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.