Josef Lhota - V lese

Olej na plátně, 50x45 cm, signováno vlevo dole Lhota, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1895 – 1982
Malíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze u E. Dítěte, J. Schikanedera a M. Pirnera. Věnoval se figurální malbě, portrétu, ilustraci a exlibris. Působil v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

14860. V lese
Dražba ukončena:30.11.2017 19:53:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč