Olej na kartonu, 14x15 cm. Signováno vlevo dole J. Lehoučka 90. Rámováno.
o autorovi: 1923 - 1999
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM tamtéž u prof. Tichého. Ve své volné tvorbě maloval fantazijně realistické obrazy, které doplňoval průmyslovými motivy. Je zastoupen ve sbírkách NG Praha, Středočeské galerie Praha, AJG Hluboká nad Vltavou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.