Josef Lada

302468. Zvířecí kapela

popis: Litografie. 21x17cm. Nesignováno (Josef Lada). Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 02.12.2019 20:06:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (02.12.2019 16:27:55) 3227
600 Kč 25.11.2019 9:22:56 831