Josef Lada

60901. Z pohádky Čert a Káča

popis: Kombinovaná technika na ultrafánu, 20x10 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 19:15:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 27.05.2021 23:17:09 2533