Josef Lada - Z cyklu Dětské hry: Jaro, léto, podzim, zima

4 ofsety, 22x34 cm. Signovány vpravo dole Jos. Lada 37. Volné listy.

Pozn.: Jeden list poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

41688. Z cyklu Dětské hry: Jaro, léto, podzim, zima
Dražba ukončena:12.03.2020 19:48:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč