Josef Lada

62037. Vesnička s kostelem

popis: Ofset, 15x23 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Jos. Lada 43. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 25.07.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.07.2021 12:24:15 7723