Josef Lada - Stavění sněhuláka

Světlotisk, 27x40 cm, signováno vlevo nahoře v tisku Jos. Lada 45, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

19599. Stavění sněhuláka
Dražba ukončena:25.04.2018 19:35:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč