Josef Lada - Soubor 4 zinkografií

Zinkografie, 25x18 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

20319. Soubor 4 zinkografií
Dražba ukončena:30.05.2018 21:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč