Josef Lada - Soubor 4 ofsetů:  Čtyři roční období

Ofset, všechny 23x34 cm. Všechny signovány v tisku Jos. Lada. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

52212. Soubor 4 ofsetů: Čtyři roční období
Dražba ukončena:11.11.2020 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč