Josef Lada - Soubor 4 litoofsetů s dětskými motivy

Litoofset, všechny: 21x27 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

14243. Soubor 4 litoofsetů s dětskými motivy
Dražba ukončena:15.11.2017 23:05:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 100 Kč