Josef Lada

38796. Prosinec

popis: Ofset, 37x30 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 12.12.2019 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč