Josef Lada - Pod hradem

Nejdelší strana: 42 cm

Ofset, 29x21 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Jos. Lada 55. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

96170. Pod hradem
Dražba ukončena:04.06.2023 21:54:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč