Josef Lada - Na krách

Litografie, 14x14 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

10022. Na krách
Dražba ukončena:26.04.2017 21:42:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč