Josef Lada - Medvěd s fajfkou hlídá úl

Litografie, 14x22 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

47264. Medvěd s fajfkou hlídá úl
Dražba ukončena:29.07.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč