Josef Lada - Ladův Betlém z 30. let

Litografie, 27x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

38825. Ladův Betlém z 30. let
Dražba ukončena:12.12.2019 19:38:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč