Josef Lada - Kůzlečí a kozí kůže

Plakát, ofset, 42x29 cm. Signováno vpravo nahoře Jos. Lada 47. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

21886. Kůzlečí a kozí kůže
Dražba ukončena:19.09.2018 21:55:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč