Josef Lada - Konvolut 3 prací

Nejdelší strana: 34 cm

Litografie, 2x 11x11 cm a 1x 21x17 cm. Nesignovány, Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

112428. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:03.03.2024 20:54:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč