Josef Lada

60979. Koloběžka

popis: Litografie, 15x15 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 850 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč