Josef Lada - Koledníci

Litografie, 27x16 cm. Signováno vpravo dole Josef Lada. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

83153. Koledníci
Dražba ukončena:14.09.2022 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč