Josef Lada - Koledníci

Litografie, 27x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jos. Lada 36. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

25705. Koledníci
Dražba ukončena:12.12.2018 20:10:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:16 000 Kč