Josef Lada - Koledníci

Litografie, 30x19 cm. Signováno v tisku Jos. Lada 36. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

120615. Koledníci
Dražba ukončena:28.07.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč