Josef Lada - Koledníci

Litografie, 28x18 cm. Signováno vpravo dole v tisku Jos. Lada 36. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

93115. Koledníci
Dražba ukončena:26.04.2023 22:49:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč