Josef Lada - Hastrman

Ofset, 41x56 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Jos. Lada 39. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

69768. Hastrman
Dražba ukončena:05.12.2021 20:28:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč