Josef Lada - Hajného sen

Ofset, 28x44 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Jos. Lada 41. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

76728. Hajného sen
Dražba ukončena:12.05.2022 22:08:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč