Josef Lada - Děvčátko s výslužkou

Světlotisk, 25x39 cm. Signováno vlevo nahoře v tisku Jos. Lada 44. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

20194. Děvčátko s výslužkou
Dražba ukončena:30.05.2018 19:14:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč