Josef Lada - Čert a káča 57 ; 3495,96

Kombinovaná technika na ultrafánu, 30x45 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

38344. Čert a káča 57 ; 3495,96
Dražba ukončena:28.11.2019 23:20:10
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč