Josef Lada - 2 dětské obrázky

LItoofsety, oba 29x19 cm, signovány Jos. Lada, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1887, Hrusice u Senohrab - 1957, Praha
Navrhoval i jevištní výpravy pro Národní divadlo v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 000 Kč.

17287. 2 dětské obrázky
Dražba ukončena:28.03.2018 20:58:19
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 800 Kč