Josef Lada - Vánoce

Litografie, 90 x 63 cm, paspartováno v rámu pod sklem, signováno vlevo dole a datováno 1948.

Pozn. Papír na několika místech mírně poškozený.

270. Vánoce
Dražba ukončena:22.04.2013 20:45:00
Vyvolávací cena:6 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč

6 000 Kč 22.04.2013 20:37:33 74