Josef Kilián

58411. Pionýrské dny v Praze

popis: Olej na plátně, 24x30 cm. Signováno vlevo dole Kilián 60. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč