Josef Kilián - Pionýrské dny v Praze

Olej na plátně, 24x30 cm. Signováno vlevo dole Kilián 60. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1918 - 1999
Narozen v Soběslavi.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

58411. Pionýrské dny v Praze
Dražba ukončena:28.04.2021 19:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč