Josef Kugler - Horská bystřina

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole J. Kugler. Rámováno.

Nejdelší strana: 114 cm

o autorovi: 1913 – 1975
Německý malíř.

92046. Horská bystřina
Dražba ukončena:12.03.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč