Josef Kudělka - Závěsný talíř s motivem z Valašska

Keramika, ručně malovaná, průměr 29 cm. Značeno vzadu B. J. Kudělka Valašsko.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1911-1975
Narodil se v Košatcích nad Odrou. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

78357. Závěsný talíř s motivem z Valašska
Zbývá:18 dnů, 3 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 15.05.2022 22:23:14 929