Josef Kubizňák - Žena u venkovské samoty

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Kubižňák 45. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1909-1990

92756. Žena u venkovské samoty
Dražba ukončena:02.04.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč